Menu Pizzerii Ogniem i Piecem

Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu. Szczególnie polecamy naszą pizzę powstającą od podstaw według klasycznych receptur, którą wypiekamy w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Za sprawą niepowtarzalnego smaku przeniesiesz się do śródziemnomorskiego raju.

Stawiamy na świeżość składników i odpowiedni proces przygotowania potraw. Oferujemy pizzę włoską w Grodźcu, Rychwale i okolicach. To idealny wybór na szybką przekąskę, a także główny posiłek w ciągu dnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

 

Zobacz menu

 

 

Pizza włoska w Rychwale

Specjalizujemy się przede wszystkim w przygotowywaniu pizzy włoskiej. To danie, które powstaje ze świeżych, dokładnie sprawdzonych składników. Ciasto wypiekamy w piecu opalanym drewnem, co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego smaku i aromatu. Oferujemy pizzę włoską zgodną z tradycyjnymi przepisami Włochów, gdzie liczba składników jest niewielka, ale ogromne znaczenie ma ich jakość.

 

Burgery dostępne w Rychwale

Sprzedajemy także burgery, przygotowywane z wysokiej jakości mięsa. Wśród nich pojawiają się m.in. wersje bardzo ostre, a także autorskie propozycje naszego szefa kuchni. Nie brakuje u nas również potraw dla wegetarian. Wszystkie burgery zostały wypełnione także świeżymi warzywami oraz sosami przygotowanymi przez naszych kucharzy. Ich sposób podania robi wrażenie – w bułki wbijamy bowiem flagi, utrzymujące wszystkie składniki w odpowiednim miejscu.

 

Kebab w Rychwale

Oferujemy też pyszny kebab, tworzony z mięsa pieczonego na bieżąco w naszej kuchni. To nie tylko klasyczne, tureckie potrawy. Nasze menu trafia w gusta osób szukających niecodziennych propozycji. Wśród nich można wyróżnić m.in. kebab grecki czy amerykański. W skład naszych potraw wchodzą świeże warzywa, surówki, mięso i sosy wybrane przez klienta.